AVENE100

Bioderma Matriciane

Problém, kterého se každá žena v dnešní době obává je stárnutí pleti. Stárnutí pleti je přirozený proces, ke kterému dochází u každé ženy. Pokud už Vaše pleť ztrácí přirozené kontury produkty Bioderma Matriciane Vám tyto nedostatky pomůžou vyřešit. Liftingový krém navrací pleti její hutnost, stimuluje biosyntézu přirozených vláken a dodává pleti okamžitý liftingový efekt. Neucpává póry, je hypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku. Aktivní látky stimulují buněčnou regeneraci, obnovují pevnost a objem pleti a navrací její ztracenou energii. Už po měsíci používání přípravků Bioderma Matriciane je viditelné značné snížení vrásek.

Jednotlivé dávky na každý den pro Vaši krásnou pleť

Hlavní látkou pro řadu Bioderma Matriciane je Matricium. To je komplex skládající se z velice účinných látek, které jsou našemu tělu vlastní a přirozeně se vyskytují v kůži. Komplex vitamínů dalších látek jako jsou třeba aminokyseliny napomáhají společně vytvářet ideální prostředky pro regeneraci kožní tkáně. Tento komplex je mezinárodně patentovaný a Vy se z něj můžete těšit právě u produktů z řady Bioderma Matriciane. V nabídce máme sterilní uzaviratelné tubičky, které jsou naplněny jednotlivými dávkami, které pomohou navrátit Vaší pleti to, co ji doposud chybělo.

Bioderma Matriciane pro ženy 25+

V nabídce máme také krém, který je určen pro ženy 25+. Spolu s přibývajícím věkem ztrácí pokožka své vlastnosti a vitalitu a začíná se měnit. Abychom si udrželi stále její mladistvý vzhled nehledě na náš věk, pak je tu řada kosmetiky Bioderma Matriciane. Při pravidelném používání se můžete pyšnit viditelnými výsledky. Vaše pleť bude vyvážená, rozjasněná a bude působit mladě a svěže. Krémová ultraosvěžující konzistence přípravku zanechá pleť hedvábnou a jemnou na dotek.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 1 položek