VICHY300

Avene Cicalfate

Trpíte přecitlivělou a podrážděnou pokožku, která se špatně hojí? Řada přípravků Avene Cicalfate je pro Vás jako stvořená. Využijte antibakteriální krém, který urychluje přirozený proces hojení pokožky, zabraňuje infekcím a zároveň působí protizánětlivě. Tato řada byla speciálně vytvořena pro citlivou pokožku dospělých, dětí i kojenců. Antibakteriální krémy z řady Avene Cicalfate jsou vhodné pro drobná povrchová poranění, podráždění, puchýře, popraskané rty a odřeniny či strupy. V sortimentu naleznete i obnovující emulzi, která je určena k obnovení pokožky po dermatologických zákrocích. Je velmi bohatá na termální vodu a zklidňuje oslabenou kůži. Lehká textura se snadno roztírá a dokonale kůži hydratuje.

Jednoduchá aplikace přímo na poraněná místa

Přípravky Avene Cicalfate se opatrně aplikují přímo na poraněnou pokožku. Pro dosažení skvělých výsledků se přípravky aplikují 2x denně na očištěnou pokožku pomocí tampónku. Takto aplikujte až do úplného zahojení. Po obnovení bude Vaše pokožka opět jemná a pružná jako předtím.

Pro hojení pokožky po podráždění

Avene Cicalfate léči pokožku nejen po odřeninách, ale také po rozsáhlém podráždění. Pokud trpíte velice suchou nebo citlivou pokožkou, jistě u vás vzniká podráždění. Řada Avene Cicalfate Vám nabízí antibakteriální krém, který působí proti podráždění a Vaši pokožku zjemní a zklidní.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 5 položek
Řadit dle