EXTRA

Avene Couvrance

Máte problémovou pokožku a stále jste nenašla ten pravý make-up, který skryje všechny nedostatky? Avene Couvrance je řada make-upů a jiných estetických líčidel pro normální až smíšenou pleť. Výrobky poskytují dokonalé krytí dočasných, ale i trvalých nedostatků Vaší pleti. Make-up má vysoce krycí schopnost a svým výživným složením se snadno přizpůsobí i suché a citlivé pleti. Díky těmto vlastnostem dokonale schová všechny nedostatky, pleť rozzáří a zanechá dokonale nalíčenou. K dispozici máte výběr z několika odstín. Make-up z řady Avene Couvrance je odolný proti vodě i potu. Má dlouhotrvající efekt a vysoce odolný proti otěru. Chrání pleť před UV zářením a vyhovuje i tomu nejcitlivějšímu typu pleti. V nabídce naleznete i korekční tužky či řasenky. Uvidíte, že i s malými nedokonalostmi můžete být perfektní.

Dokonalé líčení po celý den

Každá žena si připadá přitažlivě, když má dokonalý make-up, který ji sedí. Make-up Couvrance je kompaktiní make-up s vyživující texturou. V nabídce naleznete jak tekuté tak tuhé make-upy Avene. Pro stoprocentní krytí nedostatků na Vaší pleti jsou v nabídce korekční tyčinky.

Dekorativní líčidla Avene

Naše nabídky nabízí nejen make-upy, ale také dekorativní líčidla jako je řasenka, nebo tužka na oči. Dopřejte si dokonalý vzhled v každém věku.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 12 položek
Řadit dle