EUCERIN200

Avene Cleanance

MLADÁ PROBLEMATICKÁ PLEŤ = ČASTÉ TRÁPENÍ

Stádium mastné pleti: Mazové žlázy tvoří díky hormonálním změnám více mazu, pleť je lesklá a póry jsou rozšířené.

Zvláště v mladém věku trápí dívky mastná pleť. Mastná pleť se tvoří díky hormonálním změnám a vzniká tak více mazu, pleť je lesklá a póry jsou rozšířené. Tento problém snadno vyřeší přípravky z řady Avene Cleanance. Čistící voda je velmi bohatá na termální vodu a je tvořena dvěma složkami. Jedna složka je čistící a díky malým částečkám je schopná na sebe vázat nadměrné množství mazu, což způsobí, že pokožka zůstane dlouhodobě matná. Pro dívky se sklony k akné je výborná emulze, kterou v naší nabídce také máme. Emulze normalizuje nadměrnou produkci mazu, brzdí tvorbu bakterií a navíc působí protizánětlivě. Akné je velice častou problematikou a ženy se za něj často stydí. Vyzrajte nad nepříjemnostmi s přípravky z řady Avene Cleanance.

Avene Cleanance - pro krásnou pleť v každém věku

Ať patříte mezi teenagery nebo vyzrálé ženy, mastná pleť Vás může trápit v každém věku. Pokud chcete pleť nějakým způsobem zmatnit, vyzkoušejte řadu kosmetiky Avene Cleanance. Přípravky se aplikují ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť. Pokud používáte i dekorativní kosmetiku je třeba používat pouze zmatňující pudr nebo make-up, aby pokožka nebyla ještě více podrážděná.

Pryč s mastnou pletí díky jedinečnému složení

O matný výsledek se postará především složení přípravků Avene Cleanance. Látka Monolaurin zajišťuje okamžitý a dlouhotrvající zmatňující efekt pro Vaši pleť.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 7 položek
Řadit dle