EXTRA

Avene - Physiolift, DermAbsolu, Ystheal - protivrásková péče

Každá chce vypadat hezky a svěže v každém věku. Obáváte se stárnutí? Ke stáří bohužel patří neodmyslitelná problematika kterou je vznik vrásek. Vrásky jsou přirozený jev, kterému těžko zabránit. Pokud ale chcete alespoň zmírnit známky stárnutí Avene krémy na vrásky jsou pro Vás to pravé. Krémy obsahují velké množství výživných látek, které které působí proti faktorům, které stárnutí způsobují. Avene myslí i na ženy, které trpí hlubokými vráskami, které vypadají nevzhledně a špatně se maskují. Připadejte si přitažlivá v každém věku.

V boji proti vráskám ve dne v noci

Sekce Avene krémy na vrásky Vám nabízí jak denní, tak noční péči o Vaši pleť. Krémy se vždy aplikují na vyčištěnou pleť a výsledky můžete vidět již během několika týdnů. Krémy Vaši pokožku díky svému složení především vyživují. Pleť pak působí mladistvě a svěže. Nemějte strach z vrásek. Se správnou péči budete vypadat přitažlivě v každém věku.

Krásná pleť bez výrazných vrásek v každém věku

Redukujte hluboké vrásky pomocí Avene krémů na vrásky. Pro ženy, které trápí především oční partie máme v nabídce také krém proti stárnutí pleti v okolí očí. Mnoho žen tyto vrásky trápí a Vy je nyní můžete redukovat pomocí pravidelné aplikace krému.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 2 položek
Řadit dle