ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Vichy - Čištění a odličování pleti

Pokud patříte mezi ženy, které se každý den líčí a používají výrazná líčidla nebo jen samotný make-up jistě dobře víte, že je velice důležité pečlivé čištění a odličování pleti po každém nalíčení. Kategorie čištění a odličování pleti Vichy Vám přináší hned několik přípravků, které Vám pomohou Vaši pleť vyčistit a navíc ji zanechají rozjasněnou a svěží. V nabídce naleznete různé čistící pěny, odličovací vody nebo tonikum. Čištění a odličování pleti Vichy Vám zajistí čistou pokožku bez ucpaných pórů a jiným nepříjemností, které mohou nedostatečnou péčí vzniknout.

Odličování 3v1

Čištění a odličování pleti Vichy nabízí speciální odličovače 3v1. Ty obsahují různé extrakty, které působí jako magnet na nečistoty z ovzduší jako je prach nebo těžké kovy. Nechybí ani podíl termální vody Vichy, která pokožku hydratuje a má zklidňující a posilující účinky. Jediným pohybem dokonale odstraníte všechny nečistoty a make-up z obličeje a očí. Pokožka je čistá, svěží a jemná.

Odličovač očních partií

Oční partie jsou obzvlášť jemné a citlivé. Oční okolí patří u žen k zvláště obávaným. Vznikají zde vrásky a oči si ženy často líčí řasenkou nebo i tužkou, které se těžko odličují. Speciální odličovač očí Vichy z kategorie čištění a odličování pleti Vichy je vhodný i pro citlivé oči. Byl speciálně vyvinut pro ženy, které nosí kontaktní čočky a mají citlivé oči. Odličuje a čistí pokožku bez pocitu vysoušení a podráždění.

Zobrazit celý popis »
Cena
-
Značky
Zobrazeno 8 položek
Řadit dle