EXTRA

Vichy - Ideal Soleil - sluneční ochrana

Pokud se chystáte vystavit své tělo přímému slunečnímu záření, pak byste měli dobře vědět, že je důležité ho před ním také chránit. Sekce ochrana před sluncem Vichy Vám nabízí několik přípravků, které se hodí na opalování i jako péče po opalování. Mezi přípravky naleznete různá opalovací mléka i oleje. Oleje mléka jsou v klasickém balení, ale i ve spreji. Oři výběru je důležité dbát na to jakou máte pokožku a dle toho vybrat ten správný faktor. Spálená pokožka bolí a hojení není příjemné.

Ochrana před sluncem pro děti

Dětská pokožka je velice citlivá a je u ní zvláště důležité ji před slunečním zářením chránit. V kategorii ochrana před sluncem Vichy naleznete přípravky na opalování přímo pro děti. Jsou v barevném a voňavém provedení. Protože děti si stále užívají ve vodě, mají vysoce voděodolnou ochranu. Krém má lehkou texturu a aby bylo pro děti opalování zábavné jsou zbarveny do barev zmrzliny s vůni exotického ovoce.

Péče po opalování

Po opalování bývá pokožku vysušená a proto je důležité ji hydratovat. Jako ochrana před sluncem Vichy slouží mléka po opalování. Ty mají vysoké hydratační účinky a navíc připravuje pokožku na další opalování. Pokožka je odolnější a více vyživená. Díky hydratační mléku se pokožka nebude loupat a opálení Vám vydrží déle.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 12 položek
Řadit dle