ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Vichy - Normaderm

Pokud Vás trápí problematická pleť, stydíte se za akné nebo máte neustále mastnou či naopak suchou pokožku vyzkoušejte speciální řadu výrobků Vichy Normaderm. Poznáte ji podle zeleného designu. Tato řada kosmetiky se kompletně postará o Vaši problematickou pleť. Naleznete v ní denní i noční péči pro různé nedokonalosti pleti. U problematické pleti je důležité ji především dokonale čistit. K tomu slouží micelární vody nebo čistící tonikum, to vše naleznete v našem sortimentu.

Znatelně krásnější pleť

Problematikcá pleť trápí mnoho žen z nás. V nabídce naleznete hloubkově čistící tonikum, které dokonale stahuje póry, vyrovnává povrch pleti a odstraňuje všechny nečistoty. Již po několika týdnech můžete pozorovat viditelné změnit a cítit se tak opět svěže a svá. Tonikum je hypoalergenní a nezpůsobuje alergickou reakci. Pro dokonalý výsledek se aplikuje ráno i večer.

Noční detoxikace pro Vaši pleť

Sekce problematická pleť nabízí také speciální noční detox pro Vaši pleť. Během noci se naše pokožka mastí a hromadí se v ní škodlivé toxiny. Ty způsobují nedokonalosti pleti a špatný vzhled. Ráno se můžeme probouzet s pocitem tzv. špinavé pleti. Tomu se vyhnete dokonalým čištěním pleti a to ráno i večer.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 8 položek
Řadit dle