VICHY300

Vichy - Make-up

Make-up je základním a dá se říct nejpoužívanějším líčidlem každé ženy. Je to základní líčidlo, které sjednotí odstín naší pleti a zakryje její nedokonalosti. Make-up má spousty podob a několik jich nabízí i značka Vichy. V nabídce naleznete korekční make-up, fluidní, liftingový nebo třeba krémový. Všechny tyto druhy se postarají o to, aby vzhled Vašeho obličeje byl dokonalý a naprosto bez chyby.

Pryč s nedokonalostmi

Každý make-up slouží k jinému účelu. Korekční make-up slouží jako krycí textura. Dopřeje Vám dokonalý vzhled bez efektu masky. Fluidní make-up má rozjasňující efekt. Váš obličej bude zářit jako nikdy předtím. Make-up liftingový jak už název napovídá je vhodný pro ženy, které už bojují s nějakou tou vráskou. Pleť je také rozjasněná a má přirozený vzhled. U make-upu je nejdůležitější vybrat si ten správný odstín přesně k Vaší pleti, abyste si zachovala přirozený efekt.

Pudr pro dokonalý vzhled

Perfektního nalíčení dosáhnete také s kompaktním pudrem, který se v kategorii make-up také nachází. Nejlepší je ho nanášet houbičkou, která je součástí balení. Pudr má dlouhotrvající efekt a zaručí Vám svěží vzhled po celý den.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 16 položek
Řadit dle