ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Vichy - Homme

I někteří muži se o sebe rádi starají a na to myslí i značka Vichy. Ta proto vyvinula speciální řadu péče o muže, která obsahuje několik přípravků jako stvořených pro mužskou pleť. Péče o muže nese název Homme a je v černém designovém provedení, takže ji na první pohled rozeznáte. Mužská pleť se od ženské velice liší už jen tím, že mužům rostou vousy. Jejich pleť je drsnější, ale může se na ní tvořit akné nebo může být naopak příliš vysušená. Vichy řada péče pro muže se postará o mužskou pokožku a poradí si s každým problémem.

Kvalitní přípravky proti pocení

U mužů je známé, že se potí více než ženy a stále vyhledávají dokonalou ochranu proti pocení. Vichy řada péče pro muže nabízí několik přípravků proti pocení ve formě spreje i gelu. Hodí se skvěle i pro muže s větší sportovní aktivitou. Deodoranty pro muže Vichy mají silnou regulaci pocení až na 72 hodin. Navíc na pokožce zanechávají příjemný pocit bez lepkavého efektu.

Pro citlivou pokožku po holení

Mezi důležitou kosmetiku pro muže, kterou u žen neuvidíme, je kosmetika po holení nebo gely na holení. I takové naleznete v kategorii péče pro muže. Gel na holení Vichy chrání pokožku proti podráždění a navíc dokonale čistí pleť. Pleť je po holení čistá a svěží. V kategorii je také péče po holení pro muže s citlivou pletí, která dodá pocit úlevy a svěžesti po každém holení.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 9 položek
Řadit dle