ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Vichy - Dercos

Trápí Vás vypadávání vlasů nebo jste celkově nespokojena s jejich vzhledem? Je tu pro Vás speciální kolekce přípravků Vichy péče o vlasy, která nese název Dercos. Tato řada je určena jak pro ženy, tak i pro muže. Nejen ženy, ale také muže může trápit vypadávání a řídnutí vlasů. Tyto přípravky obsahují molekulu Aminexil, která se prokázala po 10letém výzkumu jako velice účinná a to pro obě pohlaví. Chrání vlasový kořínek a podporuje tak růst nového vlasu. Pokud se chcete i Vy pyšnit hustým culíkem nebo krásným účesem je podporující péče důležitá.

Minerální šampony Vichy

Hledáte jemný a posilující šampon pro Vaše vlasy? Vichy péče o vlasy přichází s minerálními šampony. Hlavní a nejdůležitější složkou těchto šampónů je termální voda Vichy. Ta obsahuje řadu minerálů jako: minerálů: železo pro okysličování buněk vlasů, hořčík pro podporu regenerace, mangan s antioxidačním účinkem, křemík pro regeneraci vlasové pokožky a vápník pro její ochranu. Jsou vhodné pro celou rodinu a navíc jsou hypoalergenní.

Kúra pro hustotu vlasů

Už jsme Vám představili kúru proti vypadávání vlasů a teď Vám představujeme kúru pro větší hustotu vlasů. Pokud Vás trápí řídké vlasy a malý objem okamžitě si ji zamilujete. Tato péče o vlasy obsahuje patentovanou molekulu Stemoxydine, která napomáhá reaktivovat vlasové váčky z neaktivní fáze. Množství vlasů se zvyšuje a jejich hustota je obnovena. Používá se jedenkrát denně a výsledky uvidíte již během měsíce používání.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 19 položek
Řadit dle