VICHY300

Vichy - Ideália

Velice známá řada přípravků Vichy Idealia nesmí chybět ani v naší nabídce. Jedno se péči pro dokonalou a sjednocenou pleť. V nabídce nalezenete jeden z nejznámějších přípravků této řady, kterým je Idealia sérum. Dále jsou v nabídce různé krémy, BB krémy a nebo oční krém. Přípravky Idealia se postarají o to, aby Vaše pokožka působila svěžím a dokonalým dojmem.

Sérum Idealia pro dokonalou pleť

Life sérum Idealia - to je ideál pleti v krémové podobě. Toto sérum obnovuje kvalitu pleti, včetně pleti, která je vystavována negativním vlivům okolí jako je kouření, únava, stres, nevyvážená strava nebo UV záření. Sérum Idealia to je 11 let výzkumu a 17 patentů. Kvalita a vzhled pleti je okamžitě viditelně zlepšen. Pleť je sjednocená a rozjasněná. Pokud se neustále trápíte nedokonalostmi pak je pro Vás řada Idealia jako stvořená.

Idelia pro Vaše oči

Idealia přichází také s péčí o okolí Vašich očí. Speciální oční péče neutralizuje tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje oční vrásky a navíc rozjasňuje stíny způsobené očními váčky. Krém je vhodný i pro citlivou pokožku. Váš pohled bude rázem rozzářený a svěží.

Zobrazit celý popis »

Tato kategorie je prázdná.