ZDRAVAPLET

NUXE - Nuxuriance, Merveillane, Nuxellence

Každá žena chce vypadat skvěle a přitažlivě v každém věku a proto je pro ne péče proti stárnutí pleti velice důležitá. Věk nezastavíme a příznaky jako vrásky, které s ním přichází také ne. Proto existují přípravky, které Vám pomohou alespoň trochu zastavit čas. V kategorii péče proti stárnutí pleti naleznete několik liftingových přípravků, vyhlazujících krému i emulzí.

Péče o kontury očí

Oblast očí je nejnáchylnější k tvorbě vrásek. Kolem očí vznikají tzv. vějířky, které jsou vidět téměř při každém pohybu obličeje hlavně při smíchu. Proto v nabídce nechybí péče proti stárnutí pleti zaměřena na oblast očí. Takové krémy projasňují pohled, vypínají pleť v oblasti očí a hlavně redukují tmavé kruhy pod očima. Neobsahují parabeny a jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Vyhlazující péče proti stárnutí pleti

Největší převahu v sekci péče proti stárnutí pleti mají samozřejmě nejrůznější vyhlazující krémy a séra. Ty Vaši pleť vyživují a ochraňují. Díky dokonalému složení vyplňují vráskové rýhy, vyhlazuje mimické vrásky a zabraňuje vzniku nových. Vaše pleť dostane mladistvý vzhled a Vy se budete cítit skvěle a svěže. Výsledek je ihned viditelný, přesvědčte se o tom Vy sama.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 10 položek
Řadit dle