BIODERMA200

LA ROCHE POSAY - Dekorativní kosmetika

Každá žena se ráda nalíčí či pomocí dekorativní kosmetiky zakrývá nedostatky na své pleti. Při výběru je důležité vědět zda dekorativní kosmetika nebude k Vaší pokožce agresivní a vybrat si tak tu správnou. Pokud jenom trochu trpíte na citlivost pokožky měly byste při výběru dávat velký pozor. Některé ženy mají citlivé pouze oči, jiné kompletně celý obličej.

La Roche Posay- make up

Základem každého líčení je perfektní make-up. Důležité je zvolit správný odstín, který se hodí k Vaší pleti a který po nanesení vypadá přirozeně. Dekorativní kosmetika La Roche Posay nabízí hned několik druhů make-upů. Hydratační krémový make-up má dlouhotrvající efekt a je vhodný pro suchou citlivou pokožku. Pokud Vás trápí mastná a citlivá pokožka pak je tu zmatňující pěnový make-up. Ten zakryje všechny nedokonalosti a navíc Váš obličej rozjasní a sjednotí. Pro dokonalé zakrytí nedostatků je skvělým pomocníkem korektor. La Roche Posay ho nabízí jako formu pera, díky čemu je jeho aplikace velice pohodlná, rychlá a jednoduchá.

Svůdný pohled s La Roche Posay

Chcete svému okolí předvést dokonale svůdný pohled? Pak se nechte unést řasenkou z řady dekorativní kosmetiky La Roche Posay . Řasenka obohacena o termální vodu pomůže i ženám s velice citlivýma očima. Řasenka je navíc obohacena o růstové sérum pro viditelnější a plnější řasy. Štětec skvěle formuje Vaše řasy a Vy můžete překvapit své okolí atraktivním pohledem.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 15 položek
Řadit dle