ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

LA ROCHE POSAY - Hydraphase, Hydreane, Nutritic, Hyalu B5

Denní hydratační krémy La Roche Posay si zamiluje každá žena, kterou trápí večně vysušená pokožka obličeje. Suchá pleť je citlivá a přináší Vám nepříjemný pocit svědění a pnutí. Krémy La Roche Posay Vám s tímto problémem pomůžou. Nabízí Vám krémy pro všechny typy pleti, které trpí vysoušením a dehydratací. Vybrat si můžete z více jak desítky druhů denních hydratačních krémů La Roche Posay a radovat se z lesklé, zdravé a hlavně pevné pokožky bez podráždění.

Intenzivní denní krémy La Roche Posay

Intenzivní hydratační péče je vhodná pro ty, kteří trpí extrémně vysušenou pokožkou. Má prodlužující a intenzivní účinek. Používá se ráno nebo večer a má velice lehkou texturu. Pokud chcete Vaší pokožce dopřát dlouhotrvající hydrataci, pak je intenzivní péče tím nejlepším řešením.

Vyživující krémy La Roche Posay

Vyživující krémy Vám dopřejí komfort, pružnost a zklidnění. Vyživující krémy zklidňuje bolestivé projevy suché pokožky a navíc jsou bez parabenů. Každá žena co trpí touto problematikou by se měla inspirovat v kategorii denní hydratační krémy La Roche Posay a vybrat si takový, který ji bude naprosto vyhovovat.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 12 položek
Řadit dle