AVENE100

LA ROCHE POSAY - Kerium

Kosmetika La Roche Posay přichází s řadou vlasové kosmetiky s názvem Kerium. Tato vlasová kosmetika Vám pomůže od vypadávání vlasů, mastných i suchých vlasů a dalších problémů, které Vás mohou trápit. Vlasová kosmetika - kerium nabízí hned několik přípravků, ze kterých si můžete vybrat dle toho co Vás trápí. Přípravky jsou v podobě krému nebo šamponu. Mají příjemnou vůni a jejich použití je naprosto jednoduché.

Šampony s vysokou tolerancí

Šampony z řady Kerium jsou vysoce tolerantní. Vaše vlasy jsou pak extra jemné a pokožka hlavy chráněna. Při pravidelném používání se dostaví výsledky ze kterých budete nadšená. Šampony obsahují termální vodu La Roche Posay, která je hlavní látkou zlepšující růst Vašich vlasů. V tomto případě je to poprvé, co častější mytí vlasů pomáhá.

Konec s vypadáváním vlasů

Vlasová kosmetika - kerium mimo jiné přináší i speciální šampon proti vypadávání vlasů. Ty obsahují vysoké množství aktivních látek, které přerušují řetězec vypadávání vlasů v jednotlivých fázích. Jedna z látek odstraňuje mikropodráždění, které urychluje vypadávání další látky a vitamíny stimulují prokrvení vlasové cibulky a posilují nové vlasové vlákno. V případě přetrvávajícího vypadávání je možné šampon užívat i každý den.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 4 položek
Řadit dle