BIODERMA200

LA ROCHE POSAY - čištění a odličování pleti

Odličování patří mezi běžnou každodenní činnost snad každé ženy. Je Vaše pokožka, ale i řádně vyčištěna? čištění a odličování pleti La Roche Posay Vám představuje celou řadu přípravků, které se o Vaši pokožku postarají. Pro odličování pleti jsou v nabídce různé odličovací vody a emulze. Nechybí ani speciální odličovač na oční partie, kde je pokožka citlivá a líčení se z ní těžko dostává pryč.

Čištění pleti La Roche Posay

Pro čištění pleti Vám La Roche Posay nabízí skvělé fyziologické čistící vody. Ty mají aktivní čistící látky a vysokou účinnost čištění. Neobsahují mýdla, alkohol ani barviva a pokožka tedy nemá být z čeho podrážděna. Čistící voda z řady čištění a odličování pleti La Roche Posay navíc pokožku zklidňuje a zároveň regeneruje. Aplikuje se na obličej pomocí tampónku dle Vaší potřeby.

Termální voda La Roche Posay

V kategorii čištění a odličování pleti La Roche Posay nalezneme také termální vody. Taková voda je přirozeně bohatá na selen a zvláčňuje pokožku u dětí i dospělých. Zároveň pomáhá předcházet předčasnému stárnutí. Výsledkem používání je zklidněná a zvláčněná pleť. Termální voda je navíc antioxidační, proto je vhodná i pro děti.

Zobrazit celý popis »
Cena
-
Značky
Zobrazeno 9 položek
Řadit dle