ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

LA ROCHE POSAY - Redermic, Substiane

Vrásky a stárnutí pleti je přirozeným jevem každé ženy, protože čas bohužel nezastavíme. U některých se objeví dříve u některých později. Tak jako tak je to nevyhnutelná součást našeho života a stárnutí. Existují ale různé péče proti stárnutí pleti se kterou přichází i značka La Roche Posay . Ta vznik vrásek oddálí a Vy se tak budete cítit stále skvěle a svěží.

La Roche Posay Redermic

La Roche Posay Redermic je řada přípravků pro různé typy pleti, která redukuje hluboké vrásky a posiluje strukturu pleti v oblasti obličeje a krku. Krémy obsahují aktivní látky napomáhající obnovení pleti a zastavení stárnutí. Díky kyselině hyaluronové jsou mikrovrásky ihned vyhlazeny. Péče proti stárnutí pleti Redermic nabízí také korektivní péči proti stárnutí. Nezanechává mastný film a nelepí.

Speciální péče pro oční okolí

La Roche Posay nabízí i řadu Substiane, která je určena pro péči a redukci vrásek v oblasti očí. Redukuje váčky pod očima a vypíná povadlé oční kontury. Už žádné vějířky kolem očí při každém úsměvu. Díky dokonalému spojení látek uvidíte výsledky hned po několika dnech. Nanáší se ráno nebo večer jemným poklepáním okolo očí.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 5 položek
Řadit dle