AVENE100

LA ROCHE POSAY - Lipikar

Suchá až velmi suchá pleť vzniká nedostatečnou hydratací a péčí. Vysoušet Vaši pokožku, ale může i voda a tomu zabráníte pouze s kvalitními hydratačními přípravky, které Vaší pokožku obnoví. La Roche Posay nabízí hned několik různých krémů, gelů a olejů a to i do koupele.

Regenerace pokožky při sprchování i koupání

La Roche Posay lipikar nabízí spousty přípravků, které budou regenerovat Vaši suchou pokožku zatímco se budete koupat. Mýdla pokožku čistí a navíc ji chrání před vysoušecím efektem vznikajícím z vody. Obsahuje výtažky z bambuckého másla, které dodávají pokožce lipidy a zachycují vodní kámen. Pokožka je perfektně chráněna, očištěna a hlavně vyživená. Opět získává svou vláčnost a hebkost.

La Roche Posay péče o ruce

V kategorii suchá až velmi suchá pleť naleznete také krémy zaměřené na vysušené a popraskané ruce. Krém se rychle vstřebává a zanechává neviditelný nemastný film. Ozdravuje a chrání pokožku rukou a navíc ji zjemňuje. Nanáší se dle potřeby a jemně se vmasíruje do rukou dokud se úplně nevsákne. Příjemný pocit úlevy a hebkosti ucítíte ihned.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 14 položek
Řadit dle