ZDRAVAPLET

LA ROCHE POSAY - Rosaliac

Je Vaše pokožka stále začervenalá nebo se na ní tvoří růžové až červené fleky? Působí Váš obličej podrážděně a Vy si nevíte rady jak se tohoto problému zbavit? Vyzkoušejte přípravky proti začervenání - Rosalic, které pokožku zklidní a navrátí ji zdravý vzhled. Citlivá pokožka je křehká a potřebuje tu nejjemnější péči. V naší nabídce proto naleznete odličovací gel i koncentrovanou péče o Vaši pokožku, kterou trápí začervenání - Rosalic

Koncentrovaná péče proti začervenání

V nabídce naleznete speciální péči v podobě gelu, která Vám během několika dnů pomůže redukovat začervenání na Vaší pokožce. Gel okamžitě zklidňuje pocit podráždění, neucpává póry a je hypoalergenní. Jeho složení je jako šité na míru křehké a citlivé pokožce.

Jemná péče i při odličování

U citlivé pokožky je důležité při odličování používat jemná odličovací mléka, vody nebo gely. Sekce začervenání - Rosalic nabízí odličovací gel s podílem micelární vody, vhodným pro citlivou pleť. Odličovací gel okamžitě pokožku do hloubky čistí, zajišťuje jí komfort a zbavuje ji nepříjemného pocitu podráždění a pnutí. Jeho použití je jednoduché.

Zobrazit celý popis »
Cena
-
Značky
Zobrazeno 1 položek