LAROCHE150

LA ROCHE POSAY - Anthelios - sluneční ochrana

Patříte mezi lidi s citlivou pokožkou, která zarudne při vystavení slunečnímu záření? Pro takové typy pokožky je velice důležitá ochrana před sluncem. Když se pokožka spálí je to pro nás nepříjemné a bolestivé. Přípravky na opalování, ale i po opalování byste měli používat podle toho jaký máte typ pokožky. Lidé co mají v kůži vysoký obsah pigmentu s takovým problémem potýkají méně a nepotřebují opalovací krém s vysokým faktorem.

Ochrana před sluncem La Roche Posay pro děti

Dětská pokožka je mnohem jemnější než u dospělých a proto je u ní důležitá důkladná péče a ochrana. La Roche Posay má v nabídce ochrana před sluncem několik přípravků určených na dětskou choulostivou kůži. Krémy jsou bez parfémů, parabenů a navíc voděodolné. Dítě tak může skotačit ve vodě a je stále chráněno před ostrými slunečními paprsky.

Reparační péče La Roche Posay

Často se stane že péči při opalování podceníme a naše pokožka je podrážděná a nebo přesušená. Pak přichází chvíle na to ji napravit a těšit se opět z lesklé a pružné pokožky. K tomu Vám poslouží reparační gel La Roche Posay , který také nechybí v kategorii ochrana před sluncem. Ten zklidňuje pocit horka a pálení. Navíc kůži hydratuje a regeneruje a Vy tak ucítíte okamžitý pocit úlevy.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 26 položek
Řadit dle