BIODERMA200

LA ROCHE POSAY - Effaclar

Mastná plet s nedokonalostmi trápí velkou část žen z nás. Mastnota může vznikat špatným čištěním pleti, špatnou životosprávou nebo aktuálním obdobím, kterým si žena prochází. Trápí Vás neustále lesknoucí obličej a líčení Vám nevydrží příliš dlouho? Kosmetika La Roche přichází s řadou přípravků na mastnou pleť Effaclar. S problémem mastné pleti se nepotýkají pouze mladiství, ale i starší ženy. Velmi důležité pro zdravě vypadající pleť je důkladné čištění. To platí i u mastné pleti s nedokonalostmi.

Effaclar gel

Řada Effaclar nabízí čistící pleťové gely určené na mastnou pleť. Ty mají specificky vyvinutou novou formulí určenou právě k důkladnému čištění. Mají optimální koncentraci čistících složek a právě pro ty mastné pleti mají vynikají schopnost ji co nejlépe vyčistit. Snižují produkci kožního mazu a přispívají k pocitu účinného čištění. Jsou vysoce tolerantní k citlivé pleti a to díky obsahuje termální vody.

Effaclar adstringentní pleťová voda

S adstringentní vodou pro Vás bude mastná pleť s nedokonalostmi minulostí. Tato čistící voda napomáhá okamžitému uvolnění a stažení pórů, díky spojení čistících látek a mikroexfoliační LHA™. Nanáší se jemně na předem omytý obličej vatovým tampónkem. Může se používat ráno i večer dle Vaší potřeby.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 18 položek
Řadit dle