BIODERMA200

LA ROCHE POSAY - Cicaplast

Je Vaše pokožka neustále podrážděná a kůže popraskaná? Podrážděná pleť vzniká u lidí s citlivou pokožkou. Způsobovat ji mohou vnější vlivy a nedostatečná péče. Jako podráždění můžeme brát i začervenání pokožky. Pokožka pak pálí a pne a způsobuje Vám nepříjemný pocit. Může se projevovat tak svěděním kůže, které Vás neustále láká pokožku škrábat a podráždění rozšiřovat. V tomto případě je nejlepší vyhledat zklidňující přípravky, které Vám uleví. La Roche Posay nabízí řadu kosmetiky cicaplast, která Vás zbaví bolesti a zarudnutí.

Hojivá péče

Pokud už jste ve fázi, že Vaše pokožka je popraskaná a kůže velice citlivá na dotek je třeba vyhledat hojivé krémy. La Roche Posay cicaplast nabízí hojivý regenerační krém, který vytváří na pokožce jemný neviditelný film, který snadno rozetřete do kůže. Hydratuje a zklidňuje pocity pálení a pnutí a je bez parfému. Navíc je obohacen o izolující texturu odolnou vůči vodě.

Obnovující balzám na rty

Spousta žen, ale i mužů trpí zvláště v zimním období popraskáním kůže na rtech. La Roche Posay sekce podrážděná pleť naleznete balzám na rty, který je vhodný na popraskané a podrážděné rty u dospělých i dětí. Obnovuje a zklidňuje pokožku a nanáší se dle vlastní potřeby.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 10 položek
Řadit dle